| sebifam a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare, acum cateva zile am auzit la televizor o melodie in care canta doar o fata si tot zicea "beautiful" gen "you are a beautiful boy whit a beautiful." cv in genu, specific ca melodia este din august 2012 iar la sfarsitul fiecarui cuvant ea il prelungea.Dau funda pentru raspuns corect

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Uite cum se face :)) Am auzit-o pe acasa tv, in trecere. Acasa e sora lui pro tv, pro tv e nu stiu ce neam cu media pro music :)) deci, youtube --> media pro music beautiful --> search => primul rezultat http://www.youtube.com/watch?v=I0i99TAV28g