| вяυηєтα a întrebat:

Am auzit acum cateva zile o melodie (la radio 21 cred) si acum ma obsedeaza...Era o melodie house si singurele cuvinte pe care mi le amintesc sunt "aici aici"care se repetau mult pe parcursul melodiei.Canta o tipa si piesa era super mixata.Si parca zicea ceva la inceput cu Chisinau sau Bacau, nu mai imi amintesc exact. Am mai pus intrebarea, dar nu am gasit inca ce cautam. Cine stie pls sa-mi raspundabatting eyelashes Ms mult. A,

Răspuns Câştigător
| Rihanna a răspuns:

Felipe C & Funky Junction - AICI (Original Mix)?

2 răspunsuri:
| вяυηєтα explică:

Ms mult de tot Laura:* Nu ai idee de cand o caut. A, si Rebela nu mai fii tu atat de "perspicace", daca nu poti ajuta macar nu te baga in seama aiurea. E o chestie logica: nu aveam cum sa iti prezint linia melodica aici nu? Thaa...In fine, mersi mult Laura:*

| Dede_1899 a răspuns:

Daca stia cineva iti raspundea dar e cam greu sa iti dai seama ce melodie este daca nu stii decat 2 cuvinte din ea si habar nu ai ce linie melodica are happy Dar sper sa o gasestihee hee Mai asculta radio 21winking