| вяυηєтα a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grin Am auzit acum cateva zile o melodie la radio si acum ma obsedeaza...Era o melodie house si singurele cuvinte pe care mi le amintesc sunt "aici aici"care se repetau mult pe parcursul melodiei.Canta o tipathinking Cine stie pls sa-mi rasp.Ms mult

2 răspunsuri:
| Bubu a răspuns:

Cred ca mahsat-sunt aici, sunt tanar, sunt falit happyhappy

| вяυηєтα explică:

E o melodie house. Si parca la inceputul piesei zicea ceva de Chisinau. Dar nu stiu mai mult. Doar ca era super mixata si canta o tipa. Ceva cu "aici aici". Ms mult all