| вяυηєтα a întrebat:

Am auzit acum cateva zile o melodie la radio si acum ma obsedeaza...Era o melodie house si singurele cuvinte pe care mi le amintesc sunt "aici aici"care se repetau mult pe parcursul melodiei.Canta o tipa.Si parca zicea ceva la inceput cu Chisinau. Cine stie pls sa-mi rasp.Ms mult.

4 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

La ce radio draga?happy

| Ady00pk a răspuns:

AAA si ar mai fi util daca mi-ai zice ce gen erahappy

| Ady00pk a răspuns:

Dark_barbie cu atitudinea asta nu o sa te ajute nimeni de obicei pe site se raspunde la o intrebare in maxim 3-4 ore dar la tine au trecut 2 zile.Nu ma mir vrea lumea sa te ajute si tu sari cu gura pe ei ca au omis un lucruhappy. Si chestia "daca nu stii nu te baga" eu chiar nu stiu numele melodie dar ma bag pentru a incerca sa il aflu(nu ti se pare logic?)In fine sunt cam indispus si nu vreau sa recurg la injuraturilaughing sper sa gasesti melodia eu nu mai am chef sa iti pun intrebari pentru ca vad ca ai o problema de comunicarehappy

| вяυηєтα explică:

Am zis deja ca era melodie house. Daca nu ma poti ajuta nu te baga. Cred ca era radio 21. Ms