| kammy272315 a întrebat:

Am si eu o intrebare:cum se numeste melodia de pe fundal si de inceput cand vorbeste unul dintre ei din acest video:http://neatza.a1.ro/.......Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Uite melodia pe care o cauti http://www.youtube.com/watch?v=KsYTJDM6ups&feature=relmfu de data asta trebuie sa fie cea buna. Scuze ca am gresit si ca am insistat dar chiar nu mi-am dat seama ca in link-ul tau era si un "multumesc".

9 răspunsuri:
| kammy272315 explică (pentru M25M):

Nu este asta dar multumesc pentru raspuns oricum.

| M25M a răspuns (pentru kammy272315):

In videoclipul de la Razvan si Dani se aude refreul la melodie( i wanna dance) si ritmul foarte bine, incearca sa asculti refrenul la melodia care ti-am dat-o eu caci mie mi se par la fel.big grin

| kammy272315 explică (pentru M25M):

Cuvantul multumesc nu face parte din url-ul videoclipului respectiv.Cand scrii adresa stergi multumesc-ul acela si iti va aparea videoclipul de la care eu doresc melodia.Am ascultat si melodia zisa de tine mihai25mihai dar nu mi se pare ca este aceasta.Eu melodia am mai auzit-o si in Mamaia pe la o terasa si nu mi se pare ca este aceasta dar totusi multumescpentru raspuns.

| kammy272315 explică (pentru M25M):

Plus ca, imi aduc aminte ca melodia pe care o caut eu incepea cu versurile din videoclipul de mai sus si mai departe canta un baiat.

| kammy272315 explică (pentru M25M):

Sau ca sa intelegi mai bine la ceea ce ma refer poti cauta pe google razvan si dani au ascultat o meodie penibila si dai pe primul site care iti apare.Eu de aceea melodie vorbesc.

| kammy272315 explică:

Nu este aceasta dar multumesc pentru raspuns oricum.

| kammy272315 explică:

Ca sa va dati seama la ce videoclip ma refer cautati pegoogle razvan si dani au ascultat o melodie penibila si dati pe primul site de sus.Eu la melodia din acel video ma refer.

| kammy272315 explică (pentru M25M):

Multumesc mult! Chiar aceasta este melodia!

| M25M a răspuns (pentru kammy272315):

Uite melodia pe care o cauti http://www.youtube.com/watch?v=KsYTJDM6ups&feature=relmfu de data asta trebuie sa fie cea buna. Scuze ca am gresit si ca am insistat dar chiar nu mi-am dat seama ca in link-ul tau era si un "multumesc".