| coldblood a întrebat:

De ce nimeni nu il sufera pe Justin Bieber? big grin

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Pentru că i se face prea mult reclamă, pentru că nu e talentat, pentru că are fane proaste care bocesc și leșină când îl văd... lista contiună.

| JH a răspuns:

Pentru ca nimeni nu stie cine e ala. apropo. cine e biberica asta?

| KoRoGirl a răspuns:

Poate nu le place vocea lui sau melodiile lui, sau cum arata... Oricum e treaba lor pentru ca mie imi place chiar foaaaarte mult:Are o voce super tare iar melodiile lui sunt grozave.

Nu ti-e clar. e foarte simplu. Justin Bieber dupa parerea mea e un copil normal, chiar deloc iesit din comun ca si fiecare dorind sa faca ceva in viata. Din punctul meu de vedere si-a cam gresit vocatia. Faptul ca are inspiratie si ajutoare ma face sa apreciez acest lucru, am observat ca din cand in cand face acte de caritate si asta este de apreciat. Ca persoana nu il cunosc indeajuns si nici nu imi doresc, stiu ca este plin de el, faima i s-a cam urcat la cap si asta e de rau, asta este lucrur pe care unii dintre noi ne face sa il consideram Antipatic.
In fine, trecem la fane. Fanele sunt pur si simplu o bataie de joc, mi se par inganfate, de obicei persoane care nu cunosc adevarata muzica si care au uitat cantareti / formatii adevarate se reduc la Justin Bieber iar asta e cam nasol. Faptul ca il considera un zeu, vai Justin Justin peste tot auzi copilasi de 10-11 ani chiar si de 18 ani gen Selena Gomez isi distrug viata. Sa ne trezim la realitate! Justin Bieber nu este cel mai frumos din lume! nu cred ca va fi niciodata, nu e vorba doar ca nu e genul meu dar nu imi place. Justin Bieber nu e cel mai bun cantaret din lume! Nu a fost, nu este si nu va fi niciodata, Suntem in secolul 21, muzica devine din ce in ce mai proasta. Tot tineretul incepe sa uita spiritul muzicii adevarate, muzica veche, artistii secolului anterior care au facut istorie! Nu numai prin voce ci prin felul de a fi, felul de a gandi! Cu siguranta nimic din ce a fost nu se compara cu ce este acum! Mai ales Justin Bieber. Justin Bieber este doar un copil care isi incepe si el cariera acum, cu nu foarte mare succes din partea a multor oameni care prefera altceva. Nu e o legenda, nu are numeroase premii, nu v-a scrie istorie! Deja lumea s-a plictisit, el este un artist de moment, isi scoate banii si peste cativa ani poate majoritatea nici nu vom mai auzii sau macar sa ne interesam despre el. El nu are decat sa isi continue cariera, cei care vor muzica adevarata asculta muzica adevarta in rest nu imi pasa de Justin Bieber.

| dacy97 a răspuns:

Pentru ca nimeni nu il cunoste, doar piesele si atat si poate nu le place vocea melodile etc si @FucktheSystem de unde sti ca fanele is proaste le-ai verificat iQ-ul nu spune lucruri tampite si, si pe mine ma enerveaza cand lesina. dar fiecare face ce doreste.
(SCz de te-ai suparat)

| FucktheSystem a răspuns (pentru dacy97):

Nu e necesar să le verific IQ-ul mai ales că sunt încă în dezvoltare majoritatea având între 8 și MAXIM 14 ani, oricum se vede după comportament, poți să deosebești un om inteligent de un prost prin comportament.
Să dai în lacrimi și să leșini pentru unu care nici nu știe că exiști e semn de pură prostie.

| dacy97 a răspuns:

@Fuckthesystem,ok daca tu crezi ca stii sa deosebesti treaba ta si apropo nu sunt doar fete intre 8 si 14 da oricum nu ai cum sa stii nu esti fana doar iti place sa iti dai cu parerea

| FucktheSystem a răspuns (pentru dacy97):

Eu n-am văzut fane mai în vârst să spun așa...
Și normal că nu-s fană, am peste 14 ani și logic că-mi place să-mi dau cu părerea, ălora care nu le place sunt limitați mintal.

| dacy97 a răspuns:

Dupa cateva luni de placut pe Bieber am putut sa vad cine e cu adevarat un RATAT si un afemeiat si un tampit si acum pot sa inteleg pe oameni ce nu il sufera pe Biebera si @FucktheSystem scuze ca am vorbit cam naspa cu tine big grin

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Mie imi place chiar foarte multt :X...este cel mai tare! happy