| Livi_7339 a întrebat:

Am si eu o intrebare: stie cineva cum se numeste melodia care are la refren ceva de genu "down down in the middle low". Stiu ca o canta un tip si e destul de ritmata. Nu-mi amintesc restul decat partea asta din refren.

6 răspunsuri:
| Smileee a răspuns:

Jay Sean - Down ft. Lil Wayne http://www.youtube.com/watch?v=oUbpGmR1-QM? asta este melodia?

| KuKluXClannad a răspuns:

Cumva e melodia asta?

Răspuns utilizator avertizat
| Livi_7339 explică:

Nop, nu e asta ca asta o stiam. E ceva cred ca un picut mai vechi. Si vocea e ceva gen Darren Hayes sau Savage Garden.

| Livi_7339 explică:

Nu este melodia lui Jay Sean ca o stiu.