| Quest a întrebat:

Deci, Eu nu stiu cine este Justin Bieber. Dar am auzit de la multe fetite de 8-12 ani ca e cel mai bun cantaret din lume. Asadar intrebarea mea este: Voi credeti ca Justin Bieber asta, canta mai bine sau mai rau ca Michael Jackson? si de ce?

P. S. Va mai spun o data ca eu nu am habar cine e Justin Bieber.

Răspuns Câştigător
| DaVà a răspuns:

Cine e Bieber?
O gonflabila cu pareri
Cine e Bieber azi?
Tarfa de ieri cool

22 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@CutZuu
si ia zi ...cum e sa ti-o tragi la part?

Apache
| Apache a răspuns:

@CutZuu
nici nu iti dai seama cat de GAY pari cand il preferi pe jb in locul lui michael jackson!
nu oi fi fost eu fan jacskon, dar e un sacrilegiu sa il pui pe el si pe justin bieber in aceeasi propozitie!

| Bya132 a răspuns:

@CutZuu ne-a făcut o farsă de întâi aprilie.mă rog, mai devreme cu cinci zile, dar nu contează! E un ăâââââââ m-ar suspenda adminii.Sorry Quest!

| Bastet a răspuns:

Despre morti si viitori morti, numai de bine

Răspuns utilizator avertizat
| AudImagini a răspuns:

E un f*tai imens

| LastChance a răspuns:

Justin Bieber este fanul meu. Eu sunt idolul lui.
*cocalar style off*
laughing

| ȘtefiȘtef a răspuns:

MEREU l-am urat pe Michel Jakson( nu imi pasa daca am pocit numele!) In primul rand era urat, in al doilea rand canta groaznic! Justin Bieber este suuuper! Deci desigur, Justin Bieber.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

@Apache si @Clanad
Ce aveti ma voi cu gusturile mele muzicale? Va mananca pe voi undeva ca eu l-am urat pe Michal Jackson?

| MikiPiki a răspuns:

Justin Bieber e un gay libidinos pedofil si flamingofil care canta ca o fetita si nu are realizari mari cum are Michael Jackson

| Dean1996 a răspuns:

*piți mode on*
Nu sțiiiiiii cine e Justin Bieberrrr? Nuu se poate,te inşeli,caută in baza ta de date a creierului,şi cerebelul tău sigurr a auzitt de el.Dar aşa ceva este imposibil! Justiiiiiin,idolul,nu ştii? Nu pot să cred că nu ai auzit de Justin! Este idolul meu, baiatul visurilor mele, estee cel mai draguț băiaaaaat din întreaaaaga lumeday dreaming.Este cel mai de raha-ââââ superb,extraordinar cantareț in viaaată,toată lumea îl adoră! Justin este cel mai superb baaaiat din lumeeeeeee, sunt inebunitttttă după băiatu' ală:X:X:X:X.
*piți mode off*
Justin Bieber nu este un cântareț, ci un băiețel cu voce de fetițabig grin
În încheiere: I'm tired of his fuckin' music O_O

| Esperança a răspuns:

A zis si la tv ca Justin face parte din "vedetele" enervante laughing el e cunoscut datorita lui Usher care l-a "descoperit" chiar si jurnalistii din strainatate sunt f enervati de el chiar i-au sugerat sa-si mai tunda padurea aia din cap rolling on the floor

| b342 a răspuns:

Justin Bieber este un putsi de 16 ani care canta ca o fetita!
Michael este mult mai bun pentru ca : NU are o freza de tocilar, NU era urat si NU canta ca o fetita smiorcaita. Fetitele de 8-12 ti-au spus?
Lol.
Daca Justin s`ar arunca, l`ar prinde ele...{ bine inteles daca s`ar arunca de undeva sus.sau,nu conteaza tot il prind ele laughing } In timp ce eu as striga :"NU ai tupeu frate!".
Deci. JUSTIN BIBERO SUCK!
P.S.:Justin Biberon=Un tocilar cu voce de fetita smiorcaita!hee hee

| b342 a răspuns:

Pusti*
Scz ma grabeam.
Si acolo este " BIBERON"
Scz frate.asta e cand te grabesti laughing

| FlorinEX a răspuns:

Justin Bieber e cel mai mare afon din lume!
Deci Michael Jackson Rulez!

| gratii a răspuns:

Cum sa compari o legenda cu un ****?rolling on the floor
oricum nu stiai cine e.
Michael Michael Michael!

| andrada a răspuns:

Pentru mine justin e muult mai bun... si e cel mai bun si cel mai tare baiat din lume love struck

| Tasya05 a răspuns:

Nu ai auzit pana acum de Justin Bieber? laughinglaughinglaughinglaughinglaughing. Eu am 1 anii si sunt innebunita dupa el! Cauta si u niste poze sa vezii cat e de dragtz.deci hai sa iti explic eu cine e Bieber. doar sunt cel mai mare fan!:X:X
Deci Justin Bieber e un cantaret in varsta de 17 ani care a fost descoperit de catre Scooter Braun si de Usher, in timp ce canta pe strada, lumea fiind uimita de talentul pustiului si fimandul apoi postand filmuletele pe internet.
La varsta de 13 ani Justin Bieber s-a mutat in Atlanta, Geoargia pentru a putea sa isi continuie cariera in muzica. La varsta de 15 ani Justin devenise deja un fenomem fiind din ce in ce mai faimos. Acum cand are 17 ani este idolul adolescentiilor, a fost declarat cel mai iubit cantaret, a castigat 4 premii la American Awards Music, are cel mai vizionalizat videoclip din istoria youtubu-lui ( Baby-527, 502,711 ) etc.
Eu nu pot spune ca Justin este mai bun ca Michael Jackson pentru ca el era ca un rege. Cu toate ca sunt cel mai mare fan Biebe dar recunosc ca Michael a fost cel mai bun cantaret care a existat vreodata. Dar din pacate acum el acum nu mai exista si pot spune ca acum justin bieber este cel mai bun cantaret.Deci in concluzie nu ar fi corect daca Justin Bieber ar fi comparat cu Michael Jackson deoarece Justin este vedeta de doar 2-3 ani iar Michael Jackson era vedeta inca din copilarie. Deci cred ca amandoi sunt mai bunii in felul lui. ( Singurul lucru cu care Justin e mai ceva decat Michael este ca Justin este mult mai frumos, dragut, dulce, adorabil )big grin atat.

| ana_2556 a răspuns:

Daca vrei sa stii cine e Justin Bieber da-i rapid un search pe google tongue explicatia pentru care toate fetele de 12 ani sunt innebunite dupa el si zic ca este cel mai bun e pentru ca este destul de tinerel in comparatie cu altii. Din cate stiu are 16. 17 ani? cam asa. Canta pop si R&B e dragut, are melodii frumoase care intr-adevar le face pe fete sa se topeasca un pic; depinde de varsta lor. Un lucru insa ti-l spun SIGUR : Nimeni nu se poate compara cu Michael Jackson, in special un pusti aflat la inceputul carierei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Biberon? Nici gand, normal ca NU e nici cu 0, 5% mai bun decat Michael Jackson!

| georgiana14 a răspuns:

Deci ambi canta frumos si chiar daca unii fac diferente uriase ei sunt 2 staruri sau ma rogm jakson a fost si acum e justin bieber

| rossCopperman a răspuns:

Justin Biber cel mai hanicapat copil