| вяυηєтα a întrebat:

Am si eu o intrebare. Zilele astea mi-am adus aminte de o melodie, vroiam sa o trimit cuiva, dar nu mai stiu cum se numeste. O difuzau mult pe City tv, era ceva cu un tip inselat de iubita.Interpretul e chel, slab, iar videoclipul e ceva cu foc, si cu ploaie... Tipul era imbracat in maieu alb si el se tot certa cu tipa, cam atat imi aduc aminte.Ma poate ajuta cineva? Deja ma obsedeaza faptul ca nu imi aduc aminte.Ms anticipat!

4 răspunsuri:
| Gąßl a răspuns:

Rihanna feat eminem love the way you lie? happy

| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

Eminem ft. Rihanna- Love The Way You Lie
http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U

Bafta.:)

| lila_1550 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U sper sa-ti fie de folos.

| вяυηєтα explică:

Pff, stiu "Love the way you lie"...E mai veche melodia, iar interpretul nu e cunoscut. Aia e singura melodie pe care o stiu de la el. E de vreo 3 ani. Ms mult, da' nu e aiasad