| вяυηєтα a întrebat:

Am si eu o intrebare. Zilele astea mi-am adus aminte de o melodie, vroiam sa o trimit cuiva, dar nu mai stiu cum se numeste. O difuzau mult pe City tv, era ceva cu un tip inselat de iubita.Interpretul e chel, slab, iar videoclipul e ceva cu foc, si cu ploaie... Tipul era imbracat in maieu alb si el se tot certa cu tipa, cam atat imi aduc aminte. Nu e Eamon, nici Eminem cu Rihanna. Nu e cunoscut interpretul.Ma poate ajuta cineva? Deja ma obsedeaza faptul ca nu imi aduc aminte.Ms anticipat!

2 răspunsuri:
| Alondrasarah a răspuns:

Connect-r -burning love. cred thinking

| вяυηєтα explică:

Nu e roman tipul, nici din Romaniahappy Da' mersi de raspunshappy