| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU:*
Am auzit zilele trecute la radio o melodie cantata de o tipa. nu stiu desigur cum o cheama laughing in orice caz, nu pare a fi romanca. E in engleza si tot ce imi aduc aminte din ea este ca repeta de multe ori ceva de genul " Heeyy yoo, you know you know " si ritmul pe care nu pot sa vi`l descriu laughing) Stie cineva despre ce melodie vorbesc? big grin Multumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Avril Lavigne - Girlfriend
Shedaisy - I will...but

| Magda96 a răspuns:

Nu e niciuna. sad Canta una cu o voce puternica asa, barbatoasa laughing))