| Deya_6605 a întrebat:

Am si ieu o chitara cu 3 corzi de otel si 3 de plastic. Nu de curand am rupt o coarda din otel[prima de sus]... Si ma intreb : Ar trebui sa le pun pe toate de otel/plastic? Sau sa cumpar doar una de otel [sunt incepatoare]? Daca trebuie sa cumpar corzi, imi poate da cineva niste site`uri? Dau funda :*!

Răspuns Câştigător
| mango999 a răspuns:

Daca e clasica lasa-le asa cum sunt, am si eu chitara, intra pe http://www.mcmusic.ro/ si cumpara de acolo, nu sunt f scumpe...dai funda?

1 răspuns:
| mango999 a răspuns:

Merci mult
:*