| hgcl a întrebat:

Am un grup pe facebook dedicat muzicii rock, cu putini membri, numele grupului este "Rock Zone" daca va place muzica rock va astept sa va alaturati grupului https://www.facebook.com/groups/228692300617878/ \\\M///.Si da recunosc asta suna mai mult a cerere decat a intrebare :P.

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De parcă nu ar mai fi pe facebook 8907347503489 de grupuri despre muzica rock, toate postând aceleasi căcaturi pupincuriste și imbecile și aceleași melodii de 2 bani care nici n-ar trebui să fie considerate rock.
Fix de el avea nevoie internetul!

| hgcl explică (pentru Wøodenpints):

Bai da destept esti tu...

| mODIN a răspuns:

Ma bag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aham, şi te consideri inteligent pentru că asculţi rock?