| Llolal a întrebat:

Buna am un telefon vodafone pe sina si as vrea sa bag pozele in calcucalator prin bluetooth dar nu stiu cum? sau daca se poate

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Pai activezi bluethoothul de la telefon, deschizi programul (din calculator), apoi dai la my bluethooth > bluethooth device discovery. Astepti sa te gaseasca, dupa care dai click pe telefonul ala care iti apare si iti incadreaza niste chestii. Dai apoi la imaginea cu foile alea doua(bluethooth file transfer service) si iti apare o fereastra cu tot ce ai tu in telefon. Deschizi fereastra cu locul unde vrei sa le salvezi de exemplu imaginile mele si le iei din fereastra aia cu tot ce ai tu in telefon si le pui in aia unde vrei sa iti ramana. Stii tu tii click apasat... Cel putin la mine asa e, dar dper ca te-am ajutat.happy

4 răspunsuri:
| Miяu a răspuns:

Iti trebuie bluethoot pentru calculator!
Altfel nu cred ca poti

| Vogelspinne a răspuns:

Iti trebuie Bluetooth care sa il contectezi la calculator cam asa arata http://mobilefreakblog.files.wordpress.com/2009/08/bluetooth_10m.jpg dupa ce ai bagat driverul de la bluetooth in calculator activezi bluetooth'u de pe calculator si telefonul o sa iti recunoasca calculatoru :D.
Succes!

| chupachups1234 a răspuns:

Pai ai bluethoot pentru calculator? Doar asa poti. Sau vrei sa stii cum sa le descarci prin bluethoot?

| smeeagol a răspuns:

Se poate dar trebuie sa ai un adaptor usb bluetooth activezi bluetooth pe telefon si calculator si realizezi transferul de poze.