| hiphopgirl a întrebat:

O intrebare caietele Lala Band http://www.schoolfriendly.ro/produs/2342/caiet-a5-48f-d- lala-band.html se poate cumpara dintr-un magazin din Oradea sau doar comanda ati mai vazut in magazine? Daca da in care?

3 răspunsuri:
| Ama112 a răspuns:

Eu la mine in orasi nu am vazut... cred ca orasele mai mici o sa primeasca mai tarziu caietestraight face

| PaulDaan a răspuns:

O colega a vazut in carefour lotus, eu sincer spunandu-ti nu am vazut in era dar pot fi in carefour lotus.

| OoGAGoO a răspuns:

Se gaseste in Carrefour, Cora si alte SuperMarketuri.Depinde ce SM ai in Oradeabig grin. Sper ca te'am ajutat.