| Ganea_Diana-Elena_1984 a întrebat:

Am Windows 7 si de pe orice site as incerca sa descarc muzica, ea este deschisa in Windows Media Player si atat. Eu nu o vreau numai pentru calculator, ci as dori sa o bag in Mp4, dar nu se salveaza nicaieri. Cum as putea sa o transfer din Windows Media Player in Mp4?

1 răspuns:
| WR104 a răspuns:

De ce din Windows Media Player si nu din locul unde ai descarcat muzica?
Ca sa poti transfera o melodie sau orice fel de fisierau audio sau video in Mp4 trebuie sa descarci in calculator melodia respectiva.