| Mmb a întrebat:

as dori, daca puteti sa-mi spuneti care sunt toate videoclipurile formatiei One direction, mersi frumos

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns:

Cum vă puteți uita la așa ceva? Recunosc că sunt frumoși, dar cântă ca pixu când nu mai are pastă.

| Paulla a răspuns (pentru Musique):

Frumoşi?straight face Sunt mai feminini ca mine.

| Musique a răspuns (pentru Paulla):

laughing) M-am uitat o singură dată la ei și asta pentru că toată clasa o facea.Nu mi se par a fi urâți, că-s gay, asta e altă brânză.

| Paulla a răspuns (pentru Musique):

Ăştia-s o insultă pentru persoanele gay, prefer să le zic poponari...

| Musique a răspuns (pentru Paulla):

Cum vrei, eu nu mă bag.
Mă abțin de la toate, atâta timp cât nu mă pune nimeni să-i ascult sau să-i văd.