| Alex0795 a întrebat:

as dori si eu niste trupe rock gen skillet, papa roach.

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Buna!
Iti dau in primul rand trupe rock mai...noi sa spunem, iar apoi iti voi da trupe legendare;)
1:
Nickelback
Paramore
Breaking Benjamin
Three days grace
Alter bridge
Green day
Sick puppies
Legendare:
Bon jovi[trupa de suflet:X]
Guns N'Roses
AC/DC
Lynyrd Skynyrd
Van Halen
Aerosmith
Led Zeppelin
Queen
Runaways
Black Sabbath
Metallica
Motorhead
Whitesnake
Red Hot Cili Peppers
deep purple
Scorpions
Genesis
The Doors
Bye, bye!
www.WarAndRiot.blogspot.com

4 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Te-as zice si eu la fel ca RealMusicRevolution,doar ca a inclus si Black Sabbath care e heavy metal,la fel si Led Zeppelin,Metallica,Motorhead,astea sunt heavy metal.
ar mai fi si Revelation Theory,un fel de punk-rock
Korn,Nirvana,sistem of a down,five finger death punch, papercut massacre, linking parca etc...winking

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Ia de aici fetito. shinedown, nonpoint,flyleaf, apocalytica,dead by april,seether, the rasmus, tokio hotel, a day to remember, sixx A, M., avenged sevenfold, fireflight, lunatica, hollywood undead, pain. SA imi spui daca mai vrei

| NIRVANA21 a răspuns:

Opa an dat de rockeri incearca THREE DAYS GRACE SAU NIRVANA

| NIRVANA21 a răspuns:

Am dat de rockeri incearca Three Days Grace, Nirvana si Green Day, Red Hot Chili Peppers astea sunt gen skillet dar mai sunt AC/DC, Guns N' Rouses, Metalica, Scorpions etc.