| kaboom1999 a întrebat:

Buna,as dori si eu sa imi cumpar o chitara acustica,nu foarte scumpa si de calitate. Imi puteti da si mie niste sfaturi in alegerea acesteia si poate niste site-uri recomandate, dau funda celui car ma ajuta mai mult. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Okazii.ro
tocmai.ro

| Edi_Yo_1995 a răspuns:

Http://www.publi24.ro/......e6353.html
De obicei e mult mai indicat sa cauti o chitara "second hand " in stare buna decat sa cumperi una din magazin.E mult mai avantajos. Eu am o hora de 2 ani si sunt foarte multumit de ea.