| sweetlollypop a întrebat:

As vrea sa invat sa cant la chitara. Stiti sa cantati? Este greu?

Răspuns Câştigător
| kynleiii a răspuns:

Da eu stiu.Este foarte greu. Prima oara trebuie sa stii multa teorie ca sa te apuci sa canti cantece la chitara. Trebuie sa stii corzile, denumirile lor, notele de pe freturi, etc. Cel mai bine e sa te duci la un profesor sa te invete. Daca vrei sa o faci singura risti sa folosesti anumite tehnici care nu sunt corecte si usoare.

4 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Este greu, dar foarte frumos.trebuie sa ai degetele puternice.ca sa inveti te sfatuiesc sa te duci la un profesor ca altfel nu poti invata

| ღNameღ a răspuns:

Nu e greu deloc

| Iulian_Zamfir_1977 a răspuns:

Daca ceva i-ti place nu are voie sa fie greu! NU NU ESTE CHIAR ASA DE GREU!

| Pιѕιcυтzα a răspuns:

Nu e greu eu knt jy e super simplohappy