| AlexManson143 a întrebat:

As vrea sa stiu ce trebuie sa fac ca sa imi pot forma o trupa de rock de ce am nevoie, adica nu gasesti un copil de varsta mea care sa cante la tobe, chitara, pian, etc... la tot pasul. Help niste sfaturi. FUNDA cel mai bun rasp si frumosbig grin

2 răspunsuri:
| deenimariee a răspuns:

Trebui sa te unesti cu niste prieteni care desigur stiu sa cante si daca aveti talent va veti duce la romani au talent la next star si asa mai departe asa va veti gasi un sponsor unde va veti putea lansa muzici

| Adina07 a răspuns:

Conteaza daca acei copii au ureche muzicala si in plus dc tiar trebui tie o trupa rock