| RyGoLeTa a întrebat:

As vrea sa stiu daca melodia Hollywood Tonight-Michael Jackson este compusa de el,el a cantat, adica este facuta de el pentru ca am citit ca scoate melodii desi nu mai e printre noi.Lamuriti-ma! Funda+voturi!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cât de greu să fie să te gândeşti că un artist nu dispune doar de piesele pe care le auzi tu pe un album, ci mai sunt şi altele, compuse, dar care au fost lăsate deoparte la momentul acela? Acelea sunt piesele. Acum le scot părinţii ăluia pe bandă rulantă, că mai prind un ban şi ei. Înainte de a pune o întrebare poate e bine să analizezi lucrurile măcar 3 secunde. Aşa ai evita să întrebi 1.000 de lucruri pe zi, că am uneori senzaţia că doar tu eşti cel care activează pe aici. Chiar nu poţi face nimic singur?