| maryutza_6974 a întrebat:

As vrea si eu sa imi iau un set de boxe cu subwoofer si as vrea sa stiu care sunt mai bune.

Răspuns Câştigător
| UKFdubstep a răspuns:

Pai de regula cele mai bune sunt cele PIONEER DA IS CAM SCUMPE, DA MAI SUNT; MTX dar sfatu meu e sa-ti iei ceva de calitate superioara adica pioneer, baftawinking

1 răspuns:
| sttriker a răspuns:

Sincer asta tine de preferintele tale. Vreau sa spun ca daca optezi pentru o sonorizate diversificata din toate mai multe locuri ai putea sa achizitionezi un sistem 5+ 1 are pret asemanator cu celelalte. Daca vrei doar un set pentru birou firme gem RPC, Sony si Genius sunt cele mai recomandate.Acum depinde de tine...>big grin