| mikimik a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu cum se numeste o melodie cantata de o fata si are versurile asa scriu cum de aude :ai e bri a like a...a i a menmber a schi a mai love i mai barar i ma besel... song a i a bella bella sau ella ella scuze dar asta am inteles si vreau sa mentionez k nu canta rihanna si nici nu e sale el sol si stiu ca melodia care o vreau o canta o fata dar nu stiu cine e inca o data nu-i rihanna! mersi anticipat

1 răspuns:
| adinaiuliana a răspuns:

Nu pot gasi nimic pe internet cu versurile astea.Imi cer scuze.Am vrut sa te ajut dar nu pot.