| dyanahanako a întrebat:

asculta cineva pe aici undergroun folclor? nu mai gasesc o piesa, de la Subcarpati sau Argatu cred, versurile erau cantate de un batranel, si zicea `eram tanar ca fraguta, dar m-a-mbatranit mandruta`, iar la sfarsit vorbeste doar, zice ceva de genul ca `nici vocea nu mai e ce-a fost`. Va rog frumos sa ma ajutati sa o gasesc, dau funda, ofc tongue

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Matze si Mosh-Jalnika http://www.youtube.com/watch?v=dKEpsHasAEs

| dyanahanako explică (pentru CristianCRS):

Oh doamne, multumesc din suflet happy

| CristianCRS a răspuns (pentru dyanahanako):

Cu mare placere!