| Miha a întrebat:

Bunahappy
Aseara m-am uitat la Povestiri de noapte si in jurul orei 23-23.30 venise o trupa formata din 4 baieti si o fata (unul dintre baieti lipsea, nu stiu din ce motive)Dupa ce au discutat ei au cantat o melodie...Cu refrenul "Ce-ar fi daca dragostea n-ar fi?!" Ceva de genul happy Intrebare este, ce trupa era si cum se numeste melodia?

Răspuns Câştigător
| Denisa_3969 a răspuns:

Intra pe www.acasatv.ro si dai la povestiri de noapte, acolo cu siguranta o sa gasesti melodia.

1 răspuns:
| PisssiMicc a răspuns:

Intra pe saitul puvestiri de noapte si vei gasi pe acolo trupa cu melodia