| Bibii :x a întrebat:

Cine s. a uitat aseara la povestiri de noapte [21.07.2010]! a cantat o fata creata o melodie in prima auditziee. era atat de frumoasaaa! Numai ca nu mai stiu cum se numea nici ea nici melodia! stiu doar ca in refrenul melodiei se repeta versul "My name is me"! cum se numeste piesa si meloia? funditaaa love struck!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| ladyjesus a răspuns:

Din cate imi amintesc se numeste Elena, cu numele de scena Tasha, dar nu mai retin cum se numea melodiastraight face. Sper ca ti-am fost de folos. Pupici!