| DeDe11 a întrebat:

Buna,azi dimineata pe la vreo 7:45 am auzit o piesa super, in autobuz la radio... era ceva gen shakira si pitbul si era si ceva in piesa
OOOO watch...nu stiu mai departe doar asta, imi puteti spune ce piesa e? straight face am ascultat deja piesa de la shakira si pitbul Pitbull feat Shakira - Get It Started dar am ascultat si piesa Shakira si Pitbull rabiosa..si nu este,alta melodie? cv OOOO dar nu's sigura ca era shakira, era o fata si pitbul.sad
Dar nu este, vreo alta piesa ceva?
ofer funda.

Răspuns Câştigător
| XmimiX a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5jlI4uzZGjU asta este? sh daca da funda?