| oanutza23 a întrebat:

Am auzit o piesa superba de la Pitbull.e in duet cu o femeie.e mai latino(cred ca ai putea dansa samba, salsa, cha-cha pe ea) si nu stiu cum se numeste. Ma puteti ajuta sa o gasesc? Mentionez ca nu este nici una din piesele urmatoare: Pitbull ft Shakira-rabiosa sau get it started. Nici Oye Baby. Si clar nu canta cu JLO. Va rog frumos sa ma ajutati daca cunoasteti melodia. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Letticia a răspuns:

Pitbull, mohombi feat nayer-suavemente

| oanutza23 explică (pentru Letticia):

NU e aceasta. piesa aceasta o stiam..am uitat sa o mentionez..ms oricum :*