| L0llip0p a întrebat:

Buna, buna! Folosesc TPU ca ultima varianta pe care o am. Este vorba de muzică rock. Tu, da, tu, dacă nu-ți place, poți da back. Așa..so, sunt din București și ascult muzica rock. Sunt fata și aș vrea să fac parte dintr-un colectiv cu persoane de vârsta mea 16 ani..mai mici, mai mari care ascultă rock și cu care as putea avea ceva in comun. Deci te rog, dacă ești din București și te incadrezi..lasa-mi un răspuns!laughingthx

Răspuns Câştigător
| hamate a răspuns:

Hard rock cafe, student pub si mai era la 34 o berarie dar cred ca s-a mutat la favorit

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Colegi de clasă, scoală, bloc, ai?