| Shelovesya a întrebat:

Buna care a fost preferatul vostru de la romanii eu talent?

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
preferatul meu a foar adria tutuhappychiar a meritat.pentru ca e talentat,si dumnezeu ia luat parintii, dar din rekunostinta, si pentru amintirea lor.a kompus mlodiile alea superbelove struck.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ramonaaaa a răspuns:

Mi-a placut Cosmin Agache si Adrian Tutu.
Dar este mai ok ca a castigat Adrian Tutu, parerea mea big grin.

| lungu_8212 a răspuns:

Preferatul meu a fost stefan florescu cel care facea scheme cu mingea. Si dupa ce am vazut in finala ca nu este strigat in primii trei si nu poate sa castige concursul am tinut cu Adrian Tutu pentru cazul lui. Sper ca te-am ajutat. Bafta si numai de bine.