| Parisblue a întrebat:

SONDAJ: Romanii au talent

Care este preferatul vostru de la Romanii au talent?

11 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Baiatul cu mingea si ala cu cocktail-ul.

| Marynna a răspuns:

Sincer,mie cel mai mult imi plac Narcis Ianau si Rebeca Neacsu.Mi se par adevaratele talente in stare pura.Este discutia cu Tutu Adrian,ok,si el este bun,se pricepe sa faca versuri, are o poveste trista, dar aici conteaza talentul si dupa parerea mea Narcis si Rebeca au talentul adevarat. Sper ca va castiga unul dintre eihappy

| iulyspy a răspuns:

Adrian...baiatu orfan care compune si canta hip-hoplove struck
Paste fericit!:*

| Florin a răspuns:

Eu tin cu Valentin Dinu, funda?

| măcheamăăăî a răspuns:

Medea

| SereSmile a răspuns:

Tutu Adrian, Valentin Luca, Stefan Florescu, Cosmin Agache.

| Vickyy a răspuns:

Adrian Tutu.Pentru ca are voce, el chiar transmite un mesaj si gaseste versuri foarte potrivite.Eu pe el il votezhappy

| CristiMoca95 a răspuns:

Fara indoiala: Adrian Tutu. De ce? Isi compune singur melodiile si are o voce f buna pentru genul de muzice pe care il practica.

| Naomitza a răspuns:

Eu prefer mai multi caci aproape toti care au ajuns in semifinala au avut talente deci toti sunt buni...eu ii apreciez pe toti.bine poate unul are un talent mai mare si mai bun decat celalalt dar mie imi plac toti.caci toti au avut curajul sa mearga la preselaectii si multi au ajun in semifinala

| robertuta a răspuns:

Sper ca adrian sa castige pentru ca el compune si canta dar narcis canta atat. mult noroc adrian

| robertuta a răspuns:

Ati vazut a castigat adrian bv lui