| Iheartshoes a întrebat:

Cine credeti ca va castiga premiul de la "Romanii au talent"?
Si care este preferatul vostru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatul meu e tipul care face show la bar, parca Valentin il chema.Cred ca va castiga ori Narcis, ori Adrian

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Sper din tot sufletul să câştige Iustin Narcis Ianău. Are o voce absolut superbă, e băcăuan de al meulaughing. Dar contează că are o voce foarte rară şă absolut superbă. Ştiu că nu voi fi luată în seamă pentru că majoritatea doreşte să câştige celălalt tip, Adrian, dar eu încă sper că va câştiga Narcisbig grin

| AnGeLinBlAcK a răspuns:

O prietena de-a mea :X:X

| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Preferatul meu este Cosmin Agache.baiatul cu beatboxu' dar sincer cred ca o sa castige Narcis si chiar ar fi bine pentru toti daca ar castiga el decat altii fara... talenwinkingbatting eyelashes

| Siiiiia a răspuns:

Eu cred ca o sa castige Narcis Iustin Ianău. pentru ca chiar merita! Am m-ai multi preferati dar totusi baiatul acesta mlasat muta. nu m-ai am cuvinte. BV lui pentru vocea care o are, si ii doresc mult succes in continuare.