| Hell_1406 a întrebat:

Care sunt melodiile voastre preferate de la:

Iris
Trooper
Truda
Cargo

?big grin
Curiozitate

Funda

Răspuns Câştigător
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Salut.
IRIS: Floare de iris,Lady in black,Nu ma uita,Vino pentru totdeauna,De vei pleca,Sa nu crezi nimic,Vis pierdut.

TROOPER: Amintiri,Plaja amintirilor,Strigat,Pas infinit,Inger in lume,Nu mai conteaza,Tari ca muntii,Old school,Baby!

CARGO: Noaptea vrajitoarelor,Aproape de voi,Ca o stea,E vreo problema,Nu pot trai fara tine,Daca ploaia s-ar opri,Lelele,Baga-ti mintile in cap, Calare pe motoare, Spiritus Sanctus.

2 răspunsuri:
| morgen a răspuns:

Iris... nu prea imi place
truda-sanga
trooper -un singur drum,tari ca muntii,tepes,strigat
cargo-anarhia,ochii din sertar,daca ploaia, ziua vrajitoarelor, ect

| Goagăl_6635 a răspuns:

Trooper: Doar a mea.=p~
Truda: Iara-i binye,Sange, Violul de la ora 5, Niciodata nu pierd, Lasati-ma in pace...love struck
Cargo: Daca ploaia s-ar opri, Ziua vrajitoarelor