| LostINshiT a întrebat:

Care este parerea voastra despre Cargo si Holograf? Daca ar fi sa alegeti pe care dintre ei i-ati alege? Si apropo, melodiile voastre preferate de la acestia. happy

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Aș alege Cargo.Holograf...cam scârțâie.
Mie îmi place mult piesa "Dacă ploaia s-ar opri". Probabil că majoritatea o știu, dar mie chiar îmi place.Mai ar fi și "Ziua vrăjitoarelor";"Pe motoare" și "Ca o stea".

| bloodfrozen a răspuns:

Ii prefer pe Cargo si melodiile preferate: Ziua vrajitoarelor, Destin, Calare pe motoare, Aproape de voi.