| fearlessss a întrebat:

Buna,
Care sunt melodiile voastre preferate de la Sisu, Cedry2k,Dragonu,Nimeni Altu?big grin Funda

2 răspunsuri:
| TotiVorbescSinguri a răspuns:

Sisu-3 cu Giovanni; Cedry2k-Zilele fricii; Dragonu-Povesti de familie; Nimieni Altu- Asa raman; Pun pariu

| Chimie a răspuns:

Sisu-bagabonti in tara minunilor, strada mea pe beat.

Cedry2k-Progresie geometrica,rugaciune,marea evadare,cuvinte ce vindeca,clipa schimbarii,alchimia luminii,alchimia veninului

Dragonu-speciial,dacheeba,scrisoare catre presedinte, transaminaze, the sound of underground was found.

Nimeni altu'-fii ai bravilor soldati, supertras 3, lautarul din beci, definitii elementare.