| 2NE1cl a întrebat:

Care va place mai mult Big bang sau Shinee?

Răspuns Câştigător
| MaryaLovGD a răspuns:

Eu ii iubesc pe Big Bang. Sunt trupa mea favorita din toate timpurile. Si Shinee sunt buni, dar Big Bang au hit-uri mult mai bune si tari, sparg toate top-urile si sunt mereu super si cool. Sa ai o zi frumoasa.

6 răspunsuri:
| KimEunHee a răspuns:

Pai, nu stiu exact... Amandoua imi plac la fel de mult. Daca ar fi sa aleg de la fiecare agentie cate o trupa preferata de baieti ar fi cam asa: SM - SHINee; YG - Big Bang; JYP - JJ Project si 2PM (le iubesc la fel de mult); FNC - CN BLUE; Pledis - NU'EST si tot asa. Fiecare trupa are stilul ei propriu si unic pe care pur si simplu il ador si nu ma pot rezuma la o singura trupa. Asa ca le consider pe toate de mai sus la fel de bune si imi pare rau ca nu ti-am putut raspunde cu un raspuns exact. happy Asta sunt eu, parerea mea. happy La fel ar fi si in cazul trupelor de fete.

| 2NE1cl explică (pentru KimEunHee):

Buna Elena! Scuze ca nu ti-am dat tie funda, dar am zis sa o dau MARYALOVGD pentru ca a raspus prima

| powerofasmile a răspuns:

Big baaaaaang. De ce? Asi zice de aia bre' da sa dam si o explicatie. Experienta big bang > shinee talent big bang >shinee, nu am nimic cu shinee dar nu-mi plac deloclaughing..Si nu prea-mi place e prin SM ent. Big bang sunt cunoscuti intern. si chiar mondial si nu poti nega asta.happy Ar fi multe exemple de dat dar se intelege de la sine.

Răspuns utilizator avertizat
| andreeadragnea7 a răspuns:

Amandoua:X:X dar mai mult Big Bang:X:X