| smileyface_4718 a întrebat:

Caut de cateva luni, o melodie, pe care nu am habar cum o cheama, sau cine-o canta, va rog help!
Stiu doar ca tipa care o canta are breton drept, e satena, melodia e mai lenta, cantata de ea la pian, e solo, filmat doar inauntru, unde ea face vaporase din hartie, si are un fel de folie pe jos, si e intr-o barca de zici ca e pe mare... deci any ideas?batting eyelashes dau fundita!

4 răspunsuri:
| GabiGabrielle a răspuns:

Celia-Soapte?
nu stiu big grin

| Cory89 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=IBOTK9VxqXI cred l de melodia asta zici, dar nu sunt sigura :-?

| smileyface_4718 explică:

Nu.:-s. daca nu ma insel la asta de care spun eu, nu intervine alt instrument, decat pianul. bretonul fetei e drept, la sprancene... si canta doar inauntru. uff, multumesc oricum. altcineva?batting eyelashes va roog!

| smileyface_4718 explică:

E in engleza melodia...