| catalinaiulia25 a întrebat:

Buna, caut de mult o melodie. Stiu ca se poate gasi doar pe un site, Soundcloud daca nu ma insel si o canta o trupa necunoscuta, cred ca se numea TU melodia si era cam asa: vreau sa ma iei sa ma duci departe, vreau sa imi dai doar sarutari in noapte, sa ma atingi cu soapte si petale si sa ma strangi doar in bratele tale, tu tu aduci lumina in viata mea, tu tu numai tuuu.

3 răspunsuri:
| Marycel a răspuns:

Singura care seamă e asta:Alexandra Ungureanu - Hello, alta nu stiu... sper că te-am ajutat

| catalinatilea a răspuns (pentru Marycel):

Hey, nu este aceea. Am gasit-o, se numeste A-project - Tu. Mersi oricum.

| Marycel a răspuns (pentru catalinatilea):

Ok atunci