| Joker a întrebat:

Buna tuturor, caut și eu o melodie romanească din vara.Va povestesc ce îmi aduc aminte din videoclip,uitați: pe fundal știu ca era un cer cu stele și era o fata care canta în videoclip,și nu mai știu dacă era și un băiat sau nu. Fata parca era bruneta cu parul lungthinking Stiu ca era mișto melodia, și nu îmi mai aduc aminte cine o cantasad și chiar vreau sa o >reascult:

Pupicei:*:*+fundawinking

5 răspunsuri:
| Joker explică (pentru CautNume):

Nu nu este,sad..mai astept raspunsuri:*:*e romanca fata, am și scris ca melodia e în engleza dar cantata de o romanca, adică e romaneascătongue. Poate pana la urma o voi mai reauzii pe undeva pe la radiouri, cevathinking ...stiu ca mi-a plăcut foarte mult.Asta esad.O voi găsi cîndvatonguelaughing)

Stiu ca era de club, asa de party cu un sound superwinking..Si parca simt foarte mult ca si avea un duet in acel videoclipthinking ..In fine, multumesc din suflet de raspuns, te pup:*

| Joker explică:

Nu,nu e Kamelia..era o fata bruneta și în spatele ei era un cer (adică mai multe luminițe ca niște stele pe culoare neagra) și ea dansa cu acel fundal în spate și nu mai știu sigur dar cred ca mai era in duet cu încă un băiatthinking, știu ca am citit la comentarii ca urma sa fie hit.Si fata avea parul lunguțwinking, cam pana peste umeri puțin.Din cate îmi amintesc semăna puțin cu Ruby, cea din melodia Stinge lumina.Mulțumesc oricum pentru răspuns:*

| C_Alexandra_1998 a răspuns:

Eli feat. Kamelia - Vara rece?