| pika a întrebat:

Bunahappy,
Caut o melodie ce am auzit-o acum ceva timp si nu ii mai tin minte numelehappy. videoclipul era cu o fata imbracata in alb pe o plaja, intinsa pe nisip si cantand la refren ceva de genu:"baby don't you wanna break my heart... i don't wanna live like this again..."si era in colaborare cu un djbig grin.Va rog daca stiti dati un raspuns:d.happy

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Alexunderbase - Privacy?
http://www.youtube.com/watch?v=RyD6voHMJJA.
Audiție plăcută!

| pika explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Nusad.nu e asta. oricum merci pentru idee:d:*

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru pika):

Îmi pare rău. Dacă o găsesc, nu o să ezit să îți scriu link-ul aici.
Nu ai pentru ce!