| alexutzu26alicante a întrebat:

Buna caut o melodie din perioada 2000-2002 o cantau 2 baieti. Genul este hip hop. ziceti-mi va rog un nume de vreo formatie de hip hop de atunci poate asa reusesc sa gasesc melodia. Melodia era ceva cu vara bere vin laughing de astea. Va rog mult. Ms

4 răspunsuri:
| littlesunshine a răspuns:

Parazitii - Degeneratia Urmatoare...ia vezilaughing

| alexutzu26alicante explică:

Gata am gasit-o big grin Reparta - Momente vesele laughing asta era

| alexutzu26alicante explică:

Am gasit-o big grin Reparta - Momente vesele laughing asta e

| steta23oliver a răspuns:

Sisu si Negrutu cred ca este melodia care o cauti tu, daca este asta tio dau eu ca o am, se cheama Spune-mi ce vrei. Daca nu este asta te rog sa te mai gadesti la ceva versuri si sa mi le zici ca pot sa-ti gasesc eu. si ce gen de melodie este, manea, hip-hop, sau Regghheton, i-ti las id-ul meu ca sa-mi zici pe mess: steta_oliver si ne auzim acolo ca satu tot timpul conectat. papa O zi buna!