| Ionika97 a întrebat:

Caut o melodie intr-o limba mai ciudata si parca mai erau si versuri in englezaconfused
La un momentdat m, ai spunea ele sela sela selalala nu cred ca am inteles binerolling on the floor)
Melodia este faina insa mai are si niste replici din astearolling on the floor))

Răspuns Câştigător
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Yarabi - El Sela
http://www.youtube.com/watch?v=YeGfDnxU3rY

6 răspunsuri:
| al3xby3x a răspuns:

Yarabi - el sela

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Multumesc pentru fundite! Si ma bucur ca ti-am fost de ajutor!

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Multumesc pentru fundite! Si ma bucur ca ti-am fost de ajutor! >big grin

| Azzido a răspuns:

Incearca Yarabi - El Sela

| Azzido a răspuns:

Care mi-ai pus la raspuns, ca e stupid, sa-si dea 2 palme!

| lollipop29 a răspuns:

Yarabi-El Sela. funda? pls