| SkizzoScript a întrebat:

Inainte sa apara melodia "Drunk in love", cand cautai pe Youtube "drunk" aparea o melodie rap in care se turna niste bautura intr-un pahar si era o fata care spunea mereu "drunk" dupa ce spunea negrul ala niste versuri care nu le-am inteles. Caut de ceva timp melodia si tot nu am gasit-o. Stie cineva cum se numeste? happy (un link ar fi bun) :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce am gasit
http://www.youtube.com/watch?v=G2fOum_KWQU
?

| SkizzoScript explică (pentru anonim_4396):

Imi place melodia, dar nu e astasad. Era de prin 2009 sau 2010, nu mai stiu sigur, dar stiu ca o canta un negru.