| Ninavitamina a întrebat:

Bună. Caut o melodie românească veche. Cred ca are vreo 15-20 ani. Nu prea țin minte multe, dar se cânta despre ochii și zâmbetul de care s-a îndrăgostit băiatul. Parcă o descria pe domnișoara. Mai țin minte ca videoclipul se încheia cu fraza: Te iubesc! Era parcă filmat undeva pe plajă. Și cred ca o cântă o trupă. Atât țin minte. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Sunt multe cu ochii si zambetul si te iubesc in perioada din trecut, acum in perioada "traperilor si manelistilor" canta multi de foame;)

melodii "cu ochii" canta si trupa lui liviu Varciu amic de-al meu, ei au fost lorzii manelelor considerati in trecut :)

https://www.youtube.com/watch?v=wQwRBWI-X9Y

3 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Era din perioada Atomic TV?