| crisp a întrebat:

Buna caut sa imi cumpar niste echipamente pentru un dj incepator, pe pc sunt destul de bun in caz ca va intereseaza aveti aici un mix de al meu http://fisierulmeu.ro/67V4WZT8GLHH/Crispy-Dj-30-12-09-mi x-mp4.html,astept pareri si sugestii cum ma descurc, si ca sa revin la intrebare, stiti careva un site romanesc de unde as putea sa fac comanda am cautat pe google dar am gasit foarte scumpe in comparatie cu preturile din USA, asa ca na intreb stiti careva un site bun romanesc pentru echipamente?

1 răspuns:
| Dominicc a răspuns:

Si eu sunt Dj. am inceput pe calculator. am postat mixurile, le; a placut la unii... m'au luat la un studio. si asa am avansat. Cauta pe cineva care are studio sau platane. te mai ajuata el