| Ralucutzzza a întrebat:

La anul merg la liceu si as vrea sa va intreb daca stiti careva cum e la liceu la pedagogica? astept pareri big grin Mltumesc.

Răspuns Câştigător
| wastingmytime a răspuns:

Eu sunt din prahova, deci nu stiu multe despre liceul tau. dar oricum, e bine sa te duci acolo. e si mai multa relaxare decat la alte profile(adica e mai usor sa iei note bune)si ramai si cu ceva cultura generala.+ca o sa iesi inv/educatoare.si nu mai vorbim de educatia pe care o sa o primesti...

2 răspunsuri:
| wastingmytime a răspuns:

La pedagogic e super, doar ca sunt putini baieti(daca sunt). e greu doar daca nu esti facuta pentru asta. din ce judet esti? daca esti din acelasi judet ca mine iti pot da mai multe detalii :*

| Ralucutzzza explică:

Eu sunt din Hundeoara si scoala e la Deva la Sabin Dragoi.