| ella_6981 a întrebat:

caut si eu o melodie de 3 ani, dar nu stiu decat decat refrenul, care suna cam asa: "iubito, te rog nu fi trista/intre noi acum dragostea exista". din cate tin minte este cantata de un baiat si o fata. puteti sa imi spune cum se numeste sau cine o canta? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt e M. C. A.-Dragostea existahappy. intr-adevar, nici eu n-am dat de ea pe net, dar o am undeva, pe aici.ratacita pe-un cd-u. daca tii neaparat s-o ai, facem cumva si ti-o trimit

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva de genu.MCM-dragostea exista

| ella_6981 explică:

Multumesc, dar nu este mel asta. melodia pe care o caut este mai ritmata.are cateva influente hip-hop

| ella_6981 explică:

Stiu melodia dar nu e ceea ce caut...multumesc mult oricum

| ella_6981 explică:

Nu reusesc sa o gasesc.nu ai idee unde as putea sa o ascult?

| ella_6981 explică:

Ok...si mersi mult de tot

| ella_6981 explică:

Am gasit melodia.iti multumesc foarte mult

| 46 a răspuns:

Solo - Iubire de golan
http://www.youtube.com/......ttp?/watch