| Pisoi_9588 a întrebat:

Hey.am auzit si eu o melodie la radio cantata de 2 baieti.si refrenul e cam asa: alo bonito (sau bonita) si mai zice ceva dar nu stiu ce...si dupa aia zice un la la la sau un na na na pe un ritm misto.imi puteti spune si mie cum se numeste melodia si cine o canta? multumesc anticipat! dau funda!

Răspuns Câştigător
| maria_4676 a răspuns:

Dj Bigice & Outffit - Vejo Bonito... sper sa fie asta

4 răspunsuri:
| Pisoi_9588 explică:

Nu e astasad

| csaryus a răspuns:

Dj Bigice & Outffit - Vejo Bonito

| wolfer18 a răspuns:

Melodia o caut si eu.Mai zice ceva de "ser la nina". din pacate asta e tot ajutorul care ti-l pot da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj BigIce & Outffit - Vejo bonito ( http://www.imm0rtal.ro/dj-bigice-outffit/vejo-bonito-video_b46854273.html )