| Pauluk a întrebat:

Ce ati alege dintre pian si chitara? Am posibilitatea de a canta la unul din aceste intrumente, si nu stiu ce sa aleg...Voi ce ati alege? Justificati raspunsul.

Răspuns Câştigător
| kscorpio a răspuns:

Eu cred ca depinde si ce iti place tie mai mult care instrument te atrage mai mult. Ca aici nu vorbesti de 2 marci diferite ale aceluiasi instrument ca sa alegi unul din ele. E vorba de 2 instrumente diferite chiar foarte diferite. Eu una de exemplu as alege pian categoric. Depinde de gusturi, de talent, nu stiu.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Pian

| RockNbeer a răspuns:

Eu cant la chitara de vreo 3 ani, si ma gandesc serios sa ma apuc si de pian, ti le recomand pe amandoua, acum depinde ce iti place tie mai mult.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Chitara pentru ca esti mai mobila.

| Zazu a răspuns:

Pianul,fara discutie.Numai ca aici nu depinde de ceea ce imi place mie, ci de aptitudinile tale.

| Deeejeei a răspuns:

Sincer parerea mea este Pianul. E un instrument mult mai frumos si mai respectat, chitara..nu prea mai incanta lumea. sper ca te-am ajutat, e doar parerea mea.O zi frumoasa si scucces!